Nasi aktorzy
Kaja

Utalentowana artystycznie i bardzo kontaktowa. Uwielbia improwizacje i sama często wymyśla różne piosenki, bajki i wierszyki, które przedstawia każdemu kto chce słuchać. Chce zostać piosenkarką albo modelką. Lubi pływać. Często wymyśla różne biznesy, które mogą być jej potencjalnym źródłem bogactwa. Na razie jest bogata w rodziców, 2 siostry: Kingę, Karolinę i psa Lilę.


Nikodem

Urodzony w 2011 r. Ulubiony kolor to niebieski , żółty i czarny. Lubi grać w piłkę nożną i układać lego. Jest nieśmiały, ale bardzo pomocny i dokładny.


Kasia

Urodzona w lipcu 2013r. Uczennica grupy przedszkolnej SP Miszewo. Interesuje się dinozaurami, kosmosem i jednorożcami. Przyznaje, że jest nieśmiała, ale po chwili oswojenia się w nowy otoczeniu bardzo się otwiera i lubi poszaleć. Nie lubi się spieszyć i na wszystko zawsze ma czas. Ulubiony kolor- żółty (wcześniej różowy :D)Damir

Urodzony w Gdańsku w 2010 roku w międzynarodowej rodzinie,dzięki czemu zna już 2 języki i jest bardzo otwarty. Lubi zwierzęta, bardzo samodzielny i wrażliwy. Chce być prezydentem całego Świata, skończyć z wojnami na Ziemi i zapuścić włosy do pasa.


Adam

Urodzony w 2007roku. Mieszka w Baninie. Interesuje się sportem oraz zwierzętami (jego ulubione to psy, koty i konie) . Stara się być dobrym uczniem. W szkole bardzo lubi lekcje języka kaszubskiego. Ceni sobie czas spędzany z rodziną.


Viktoria

Urodzona w 2008 r. Kolor ulubiony to niebieski. Lubi gotować i uwielbia rysować. Ma zdolności manualne. Jest trochę nieśmiała i wstydliwa. Szybko się uczy różnych rzeczy.Alicja

Urodzona w 2014 r . Ulubiony kolor to różowy, fioletowy i żółty. Lubi układać puzzle, biegać, kolorować i tańczyć.


Adrian

urodzony 2011 r. Ulubiony kolor zielony, biały i czarny. Lubi autka i układać lego, ale najbardziej to lubi jeździć na rowerze. Jest odważny i żywiołowy.


Witek

Witold urodzony w Gdańsku 2012 roku. Według wielu osób jest bardzo podobny do Kevina (sam w domu). Lubi szybko biegać i wyprzedzać innych, tworzyć pojazdy latające z klocków lego i spać w namiocie. Chce zostać kierowcą rajdowym, a w miedzy czasie zdobyć popularność Kevina w Jantarku;-).Karolina

Urodzona w 2011 roku w Kartuzach. Jest wrażliwa, sumienna, dokładna, ale lubi też poszaleć. Uwielbia śpiew i taniec. Lubi czytać, malować i wymyślać różne historyjki. Wolny czas lubi spędzać z rodziną.Ania

Urodziła się 26 stycznia 2010 roku, bardzo lubi rysować, pisać, prowadzić lekcje w swoim pokoju i wstawiać oceny w swoim prawdziwym dzienniku lekcyjnym. Lubi słuchać muzyki, a przy tym biegać i szaleć, i tańczyć. Bardzo lub małe dzieci, a jej ulubione kolory to: złoty, biały, niebieski, fioletowy i różowy. Lubi szkołę i wszystkie dodatkowe zajęcia..


Adrian

Urodzony w Kartuzach w 2009 roku.Jest wesoły, pełny energii, ale kiedy jest potrzeba potrafi się skupić.Uwielbia sport a zwłaszcza piłkę nożną. Jego wzorem do naśladowania jest starszy brat Szymon poza którym nie widzi świata.


Amelia

Amelka urodziła się w 2012r. Mieszka w Baninie od 3 lat. Uwielbia balet , gimnastykę artystyczną , taniec i śpiewać. Ulubiony jej kolor to czerwony i niebieski.Zuzia

Urodziła się w 2007 roku w Gdańsku. Uwielbia tańczyć i śpiewać. Największą radość sprawiają jej spotkania z przyjaciółmi i gimnastyka na trampolinie. Świetnie radzi sobie na treningach karate.

Jagoda

Urodziła się w 2005 r. Interesuje się aktorstwem. Lubi tańczyć a także śpiewać. W wolnych chwilach pasjonuje się fotografią.

Hania_Załoga

Hania

Urodziła się w grudniu 2013 roku w Gdańsku. To bardzo towarzyska dusza. Najchętniej spędza czas z rówieśnikami. Kocha tańczyć i rysować. Uwielbia jazdę na rowerze i pływanie.


28701354_1667625573302813_8523400588043171092_o

Eliana

Urodziła się w Gdański w 2011 roku. Jest bardzo wesoła, koleżeńska i absorbująca.Lubi tańczyć, śpiewać,gimnastykę , prace manualne, oraz gry i zabawy z rówieśnikami.

mde

Ania

Dziewczynka o przepięknych oczach z wielkim serduszkiem. Od najmłodszych lat pomaga innym. Ostatnio przekazała swoje długie włoski dla potrzebujących dzieci. Uwielbia układać klocki, śpiewać piosenki, oglądać bajki oraz bawić się ze swoim młodszym braciszkiem. Jak przystało na dziewczynkę najchętniej chodziłaby cały czas w spódniczkach oraz spędzałaby czas na pogaduszkach z koleżankami.

Kadra
Wojciech Tremiszewski

Polski aktor, reżyser, scenarzysta i edukator Stowarzyszenia Teatralno-Edukacyjnego Teatru „Wybrzeżak" w Gdańsku. Członek Grupy Muflasz i kabaretu Limo. Założyciel i koncepcyjny lider trójmiejskiego teatru improwizacji „W Gorącej Wodzie Kompani".


Katarzyna Michalska

Pomysłodawczyni i współzałożycielka Teatru. Szczęśliwa żona i mama 3 córek. Lubi ludzi, uwielbia tworzyć nowe projekty prospołeczne i działać angażując się całkowicie w ideę. Praca z dziećmi to coś, co jej dodaje sił i napędza do działania.


Barbara Bernat-Rostalska

Urodzona 19.10.1983 w Gdyni. Ukończyła Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Gdyni- urodzony logistyk. Od 17 lat szczęśliwie zakochana w jednym mężczyźnie- mężu i przyjacielu. Matka dwóch wspaniałych córek Kasi i Ani. Zwolenniczka i wielbicielka nieszablonowych rozwiązań we wszystkich dziedzinach życia. Od 2017 roku czynny członek Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Miszewie.Wojciech Stachura

aktor Miejskiego Teatru Miniatura. Aktywnie współtworzy życie kulturalne Trójmiasta. Poza macierzystym teatrem regularnie uczestniczy w projektach niezależnych i bierze udział w przedsięwzięciach innych instytucji. Współpracuje m. in. z, Teatrem Gdynia Główna, Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Kameralną w Sopocie, Fundacją Pomysłodalnią oraz Instytutem Teatralnym im. Raszewskiego w Warszawie. Prowadzi warsztaty edukacyjne, jest wiceprezesem Fundacji KonglomeArt.
W wolnym czasie zajmuje się również konstrukcją i budową lalek.


Elżbieta Pryczkowska

Nauczycielka, dziennikarka. Urodziła się w Kartuzach. Jest absolwentką Pedagogiki oraz studiów z języka kaszubskiego na Uniwersytecie Gdańskim. Wspólnie z mężem prowadziła magazyn kaszubski „Rodnô Zemia" w Telewizji Gdańsk. Publikowała w gazetach lokalnych i regionalnych, m.in. w „Nordzie", „Stegnie" i „Pomeranii", w której nadal ukazują się jej konspekty do nauki kaszubskiego. W 2001 roku zamieszkała w Baninie. Od 2003 roku jest nauczycielem języka kaszubskiego w SP im. Jana Trepczyka w Miszewie, a od 2006 roku także w Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie oraz w SP w Tuchomiu. Z dziećmi i młodzieżą często przygotowuje przedstawienia teatralne. Były one kilkakrotnie nagradzane na konkursach. Między innymi trzykrotnie zdobywała wyróżnienie na Wojewódzkim Konkursie „Baśń bez Granic" w Gdańsku. Jest współautorem (wspólnie z mężem) antologii kaszubskiej poezji dziecięcej „Mësla dzecka", Banino 2001 książki ze scenariuszami teatralnymi oraz podręcznika „W jantarowi krôjnie" do nauki języka kaszubskiego w klasach gimnazjalnych. Prowadzi dziecięcy zespół folklorystyczny „Mùlczi". Jest laureatką Konkursu Poezji o Królowej Kaszub w Sianowie. Mąż Eugeniusz, córka i trzech synów.
Jagoda Buszman

Urodziła się w 2005 r. Interesuje się aktorstwem. Lubi tańczyć a także śpiewać. W wolnych chwilach pasjonuje się fotografią.